Karel Santral Servisi Hizmetleri ;

KAREL ;  ürünleri ile ilgili sorularınız ya da destek talepleriniz size hizmet veren servis tarafından karşılanmaktadır. Herhangi bir nedenle çözümlenememiş talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz 0312 481 73 73

Müşterileri:
Özünde erişilirliği temsil etmektedir. Öncelikle, teknolojiyi erişilir kılmayı hedefler. Her koşulda müşterileri için iletişimi sağlamak, kolaylaştırmak ve ileri noktalara taşımak; erişilir, anlaşılır olmak için kodlanmıştır

Karel Santral Servisi Ulaşmayı, yakınlaşmayı, bağlanmayı, kalıcı olmayı vaat etmektedir. Bunun için teknolojiyle, müşterisiyle  yüz yüze durmaktadır. Yetkin, yakın, yalın, dürüst ve açık bir şekilde.

Böylece, müşterilerini teknolojilerle yüz yüze getirmekte, buluşturmaktadır. Müşterilerin kendilerini yormadan, zorlamadan, çağdaş, en güncel haberleşme teknolojilerinden kolay ve yalın bir biçimde yararlanmalarını sağlamaktadır.

Karel Santral Servisi Çalışma prensiplerimiz:
Her türlü talebiniz dikkatle dinlenmekte, kayıt altına alınmakta, deneyimli müşteri hizmetleri birimimiz tarafından, satış öncesi ve sonrası ile ilgili her türlü sorunuz çözüm odaklı biçimde yanıtlanmaktadır.

Müşteri Hizmetleri Birimi Çalışma Saatleri:
Pazartesi-Cumartesi 08:00-19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Şirketimizin kuruluş tarihi 1997 yılından bugüne dek Karel santralerinin ve diğer Karel ürünlerinin orjinal ürün ve yedek parça ile satış ve servis hizmetlerini sürdürmektedir.

 

Karel Santral Servisi

Karel Santral Servisi